Telefon: 0532 304 18 89

Email: sahnaz@sahnazyildiz.com

Şahnaz Yıldız

Firmamızın en önemli özelliği, eserlerini doğu-batı senteziyle harmanlayan bir “oryantalist sanatçı” tarafından kurulmuş olmasıdır.

Şahnaz Yıldız, Mimar Sinan Güzel Sanatlar resim eğitiminden sonra, iş hayatına resim eğitmeni olarak başlamış, A.B.D.‘nin Baltimore Maryland eyaletinde almış olduğu eğitim ile Türkiye’deki 3 boyutlu çalışmaların öncülerinden olmuştur.
Yoğun talep ve istek üzerine kendi atölyesini kurarak, öğrencileri ile yoluna devam eden Yıldız verdiği kaliteli eğitim ve hizmetlerin ardından, Devlet Güzel Sanatlar Müdürlüğü’nce “oryantalist sanatçı” unvanı almıştır.
Yurtiçi ve yurtdışında birçok sergiler açmış; İtalya, Brezilya, Dubai, Abu Dabi gibi ülkelerde fuarlara katılarak birçok televizyon programlarında eğitimler ve seminerler vermiştir.

Sanatçı, 25 yılı aşkın süredir sektördeki tecrübesi, eğitimci kişiliği ve oluşturduğu uzman kadrosuyla “Şahnaz Yıldız Tasarım, Davet, Organizasyon& Çiçekçilik” adı altında birçok sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz, çağımızdaki kolay üretilebilirlik ve kolay tüketilebilirlik kavramını hiçe sayarak, farklılık ve kalıcılık oluşturmaktır.

Sunumlarımız, doğu batı senteziyle harmanlanmıştır, bu özellik de firmamızın markalaşmasında büyük etken olmuştur.

Şahnaz Yıldız Tasarım, Organizasyon & Çiçekçilik

Şahnaz Yıldız Tasarım, Organizasyon & Çiçekçilik

Bağdat Cad. Çampalas Apt. No: 174/11 Selamiçeşme Kadıköy / İstanbul - 0216 386 99 75 - 0532 304 18 89

Şahnaz Yıldız © 2019. Ataşehir Bilişim Tüm hakları saklıdır.